99M0111-24-9
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
99M0111-24-9
Descripción:
HOOK-UP DLWALLSTRND24AWGWHT FEET
En stock : 5874
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 120°C
Cable Type Hook-Up, Dual Wall
Jacket (Insulation) Thickness 0.006" (0.15mm)
Jacket (Insulation) Material Polyester
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Ratings -
Series -
Length Enter Number of Feet in Order Quantity
Voltage 600V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/0.0047"
Conductor Material Copper, Tinned
Features -
Jacket Color White
Package Digi-Spool®, Continuous Spool
Spool Size 6562.0' (2000.0m)
Jacket (Insulation) Diameter 0.041" (1.04mm)