Hogar / Crystals / 9B-25.000MAAE-B
minImg
9B-25.000MAAE-B
TXC CORPORATION
Producto No:
9B-25.000MAAE-B
Fabricante:
TXC CORPORATION
Descripción:
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF TH
Guía del usuario
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.145" (3.68mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms
Ratings -
Series 9B
Type MHz Crystal
Package / Case HC-49/US
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 25 MHz