Hogar / Crystals / 9C-24.000MAAJ-T
minImg
9C-24.000MAAJ-T
TXC CORPORATION
Producto No:
9C-24.000MAAJ-T
Descripción:
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Guía del usuario
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.161" (4.10mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
Product Status Obsolete
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 24 MHz