9C14300479
TXC CORPORATION
Producto No:
9C14300479
Fabricante:
TXC CORPORATION
Descripción:
CRYSTAL 14.31818MHZ 20PF SMD
Guía del usuario
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.161" (4.10mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
Product Status Obsolete
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms