9H03200019
TXC CORPORATION
Producto No:
9H03200019
Fabricante:
TXC CORPORATION
Descripción:
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Guía del usuario
Load Capacitance 12.5pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.033" (0.85mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Product Status Obsolete
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 kOhms
Ratings -
Series 9HT10
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 32.768 kHz