Hogar / Crystals / 9HT12-32.768KDZF-T
minImg
9HT12-32.768KDZF-T
TXC CORPORATION
Producto No:
9HT12-32.768KDZF-T
Fabricante:
TXC CORPORATION
Descripción:
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
En stock : 19100
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Load Capacitance 12.5pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.039" W (1.60mm x 1.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 90 kOhms
Ratings -
Series 9HT12
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 32.768 kHz