Hogar / Crystals / 9HT9-32.768KAZF-T
minImg
9HT9-32.768KAZF-T
TXC CORPORATION
Producto No:
9HT9-32.768KAZF-T
Fabricante:
TXC CORPORATION
Descripción:
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Guía del usuario
Load Capacitance 12.5pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.033" (0.85mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.161" L x 0.059" W (4.10mm x 1.50mm)
Product Status Obsolete
ESR (Equivalent Series Resistance) 65 kOhms
Ratings -
Series 9HT9
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 32.768 kHz