Sanyo Denki America Inc.
Producto No:
9RA0812K10011
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$29.887
$29.887
10
$27.2973
$272.973
25
$26.26066
$656.5165
50
$24.53299
$1226.6495
100
$22.632515
$2263.2515
250
$22.286924
$5571.731
500
$22.114176
$11057.088
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Air Flow | 104.5 CFM (2.96m³/min) |
| Noise | 53.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 1.52A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 7 ~ 13.2VDC |
| RPM | 8250 RPM |
| Mfr | Sanyo Denki America Inc. |
| Material - Frame | Plastic |
| Features | Locked Rotor Protection, Speed Sensor (Tach) |
| Width | 38.00mm |
| Operating Temperature | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 1.230 in H2O (306.4 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Termination | 3 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 80mm L x 80mm H |
| Weight | - |
| Lifetime @ Temp. | Varies Based on Temperature |
| Material - Blade | - |
| Series | San Ace 80 |
| Power (Watts) | 18.24 W |
| Package | Box |