Sanyo Denki America Inc.
Producto No:
9RA0812P1H001
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$27.7115
$27.7115
10
$25.3118
$253.118
25
$24.35002
$608.7505
50
$22.74813
$1137.4065
100
$20.985975
$2098.5975
250
$20.665616
$5166.404
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Air Flow | 77.3 CFM (2.19m³/min) |
| Noise | 46.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 0.660A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 10.8 ~ 13.2VDC |
| RPM | 6100 RPM |
| Mfr | Sanyo Denki America Inc. |
| Material - Frame | Plastic |
| Features | Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach) |
| Width | 38.00mm |
| Operating Temperature | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 0.670 in H2O (166.9 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 80mm L x 80mm H |
| Weight | - |
| Lifetime @ Temp. | Varies Based on Temperature |
| Material - Blade | - |
| Series | San Ace 80 |
| Power (Watts) | 7.92 W |
| Package | Box |