Sanyo Denki America Inc.
Producto No:
9RA0848H1001
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
FAN AXIAL 80X38MM 48VDC WIRE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$35.2355
$35.2355
10
$32.18315
$321.8315
25
$30.96088
$774.022
50
$28.92389
$1446.1945
100
$26.683315
$2668.3315
250
$26.275936
$6568.984
500
$26.072256
$13036.128
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Air Flow | 77.3 CFM (2.19m³/min) |
| Noise | 46.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 0.180A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 48VDC |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 36 ~ 55.2VDC |
| RPM | 6100 RPM |
| Mfr | Sanyo Denki America Inc. |
| Material - Frame | Plastic |
| Features | Locked Rotor Protection, Speed Sensor (Tach) |
| Width | 38.00mm |
| Operating Temperature | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 0.670 in H2O (166.9 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Termination | 3 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 80mm L x 80mm H |
| Weight | - |
| Lifetime @ Temp. | Varies Based on Temperature |
| Material - Blade | - |
| Series | San Ace 80 |
| Power (Watts) | 8.64 W |
| Package | Box |