Sanyo Denki America Inc.
Producto No:
9RA1224H1001
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
120X38MM 24VDC TACH
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$37.582
$37.582
10
$34.32635
$343.2635
25
$33.02276
$825.569
50
$30.8503
$1542.515
100
$28.46048
$2846.048
250
$28.02595
$7006.4875
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Air Flow | 99.0 CFM (2.77m³/min) |
| Noise | 37.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 0.130A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 14 ~ 27.6VDC |
| RPM | 3000 RPM |
| Mfr | Sanyo Denki America Inc. |
| Material - Frame | Plastic |
| Features | Locked Rotor Protection, Speed Sensor (Tach) |
| Width | 38.00mm |
| Operating Temperature | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 0.281 in H2O (70.0 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Termination | 3 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 120mm L x 120mm H |
| Weight | - |
| Lifetime @ Temp. | Varies Based on Temperature |
| Material - Blade | Plastic |
| Series | San Ace 120 |
| Power (Watts) | 3.1 W |
| Package | Box |