Sanyo Denki America Inc.
Producto No:
9RA1248E40011
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
FAN AXIAL 120X25MM 48VDC WIRE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$33.934
$33.934
10
$30.99375
$309.9375
25
$29.8167
$745.4175
50
$27.85514
$1392.757
100
$25.697405
$2569.7405
250
$25.305112
$6326.278
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Air Flow | 116.5 CFM (3.26m³/min) |
| Noise | 45.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 0.110A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 48VDC |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 36 ~ 55.2VDC |
| RPM | 4000 RPM |
| Mfr | Sanyo Denki America Inc. |
| Material - Frame | Plastic |
| Features | Locked Rotor Protection, Speed Sensor (Tach) |
| Width | 25.00mm |
| Operating Temperature | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 0.386 in H2O (96.1 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Termination | 3 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 120mm L x 120mm H |
| Weight | - |
| Lifetime @ Temp. | Varies Based on Temperature |
| Material - Blade | Plastic |
| Series | San Ace 120 |
| Power (Watts) | 5.28 W |
| Package | Box |