Sanyo Denki America Inc.
Producto No:
9RA1412M1001
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
140X38MM 12VDC LOW NOISE TACH
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$73.739
$73.739
10
$66.7128
$667.128
25
$62.3238
$1558.095
50
$61.446
$3072.3
100
$56.6181
$5661.81
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Air Flow | 113.0 CFM (3.16m³/min) |
| Noise | 35.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 0.190A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 7 ~ 13.8VDC |
| RPM | 2250 RPM |
| Mfr | Sanyo Denki America Inc. |
| Material - Frame | Plastic |
| Features | Locked Rotor Protection, Speed Sensor (Tach) |
| Width | 38.00mm |
| Operating Temperature | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 0.220 in H2O (54.8 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Termination | 3 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 140mm L x 140mm H |
| Weight | - |
| Lifetime @ Temp. | Varies Based on Temperature |
| Material - Blade | Plastic |
| Series | San Ace 140 |
| Power (Watts) | 2.3 W |
| Package | Box |