9T04021A1100BAHF3
YAGEO
Producto No:
9T04021A1100BAHF3
Descripción:
RES SMD 110 OHM 0.1% 1/16W 0402
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.014" (0.35mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0402
Resistance 110 Ohms
Series RT
Power (Watts) 0.063W, 1/16W