Sanyo Denki America Inc.
Producto No:
9W1TM48P4G01
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
FAN IMP MTRZD 100X25MM 48VDC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$81.0255
$81.0255
10
$72.8194
$728.194
25
$71.79416
$1794.854
50
$67.17868
$3358.934
100
$65.64025
$6564.025
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Air Flow | 71.7 CFM (2.01m³/min) |
| Noise | 65.0dB(A) |
| Ingress Protection | IP54 - Dust Protected, Water Resistant |
| Current Rating (Amps) | 0.360A |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Voltage - Rated | 48VDC |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 36 ~ 60VDC |
| RPM | 7400 RPM |
| Mfr | Sanyo Denki America Inc. |
| Material - Frame | Aluminum |
| Features | PWM Control, Speed Sensor (Tach) |
| Width | 25.00mm |
| Operating Temperature | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 2.840 in H2O (708.0 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CSA, TUV, UL |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Size / Dimension | Round - 100mm Dia |
| Weight | 0.353 lb (160.12 g) |
| Lifetime @ Temp. | Varies Based on Temperature |
| Material - Blade | Plastic |
| Series | San Ace 100W |
| Power (Watts) | 17.28 W |
| Package | Box |
| Base Product Number | 9W1TM48 |