Sanyo Denki America Inc.
Producto No:
9W2TM24P4G001
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
FAN IMP MTRZD 100X25MM 24VDC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$109.6205
$109.6205
10
$98.5226
$985.226
25
$97.13522
$2428.3805
50
$90.89087
$4544.5435
100
$88.809325
$8880.9325
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Air Flow | 71.7 CFM (2.01m³/min) |
| Noise | 65.0dB(A) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Current Rating (Amps) | 0.700A |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 18 ~ 27.6VDC |
| RPM | 7400 RPM |
| Mfr | Sanyo Denki America Inc. |
| Material - Frame | Aluminum |
| Features | Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach) |
| Width | 25.00mm |
| Operating Temperature | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 2.840 in H2O (708.0 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | - |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Size / Dimension | Round - 100mm Dia |
| Weight | - |
| Lifetime @ Temp. | 40000 Hrs @ 60°C |
| Material - Blade | Plastic |
| Series | San Ace 100W |
| Power (Watts) | 16.8 W |
| Package | Box |