Sanyo Denki America Inc.
Producto No:
9WL1412M1D001
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
140X38MM 12V,SPLASH & DUST PROOF
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | - |
| Air Flow | - |
| Noise | - |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Current Rating (Amps) | - |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Termination | 3 Wire Leads |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Size / Dimension | Square - 140mm L x 140mm H |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | - |
| Weight | - |
| RPM | - |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Material - Blade | Plastic |
| Series | San Ace 140W |
| Mfr | Sanyo Denki America Inc. |
| Material - Frame | Aluminum |
| Features | Locked Rotor Sensor |
| Package | Box |
| Width | 38.00mm |