A5G26H110N-2496
NXP USA Inc.
Producto No:
A5G26H110N-2496
Fabricante:
NXP USA Inc.
Paquete:
6-PDFN (7x6.5)
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
A5G26H110N 2496-2690 MHZ REFEREN
Guía del usuario
Configuration -
Current Rating (Amps) -
Current - Test 50 mA
Voltage - Rated 125 V
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 6-PDFN (7x6.5)
Power - Output 15W
Series -
Package / Case 6-LDFN Exposed Pad
Voltage - Test 48 V
Technology -
Mfr NXP USA Inc.
Frequency 2.496GHz ~ 2.69GHz