AB-EZD10N-A3-K40
American Bright Optoelectronics Corporation
Producto No:
AB-EZD10N-A3-K40
Descripción:
1.0W 12V CCT 4000K CRI80 3030 EM
En stock : 3911
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Viewing Angle 120°
Color White, Neutral
Height - Seated (Max) 0.020" (0.52mm)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Lumens/Watt @ Current - Test -
Thermal Resistance of Package 15°C/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 12V
Flux @ 85°C, Current - Test 90lm (Typ)
Package Tape & Reel (TR)
Flux @ 25°C, Current - Test 110lm (Typ)