AB-FB012BL-19700-XA1
American Bright Optoelectronics Corporation
Producto No:
AB-FB012BL-19700-XA1
Descripción:
LED MOD AB-FB BLUE LNR STRIP
En stock : 10
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) -
Configuration Linear Light Strip, Flexible
Viewing Angle 120°
Color Blue
Current - Test 870mA
Current - Max -
CRI (Color Rendering Index) -
Size / Dimension 5000.00mm L x 15.00mm W
Lumens/Watt @ Current - Test 14 lm/W
Product Status Active
Wavelength 445nm
Luminous Flux @ Current/Temperature 120lm
Series AB-FB
Temperature - Test 25°C
Type LED Module
Mfr American Bright Optoelectronics Corporation
Height 14.00mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 12V