AC2512FK-0721RL
YAGEO
Producto No:
AC2512FK-0721RL
Descripción:
RES SMD 21 OHM 1% 1W 2512
En stock : 260
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 21 Ohms
Series AC
Power (Watts) 1W