Hogar / RF Filters / ADFC15-2450.00-A-T
minImg
ADFC15-2450.00-A-T
Abracon LLC
Producto No:
ADFC15-2450.00-A-T
Fabricante:
Abracon LLC
Descripción:
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0402
En stock : 21904
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Insertion Loss 1.4dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height (Max) 0.017" (0.43mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Bandwidth 100MHz
Mfr Abracon LLC
Ripple 0.5dB
Frequency 2.45GHz Center