Hogar / RF Filters / ADFC18-2450.00-A-T
minImg
ADFC18-2450.00-A-T
Abracon LLC
Producto No:
ADFC18-2450.00-A-T
Fabricante:
Abracon LLC
Descripción:
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0603
En stock : 1909
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Insertion Loss 1.6dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.028" (0.70mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Bandwidth 100MHz
Mfr Abracon LLC
Ripple 0.5dB
Frequency 2.45GHz Center