AF0201FR-074K7L
YAGEO
Producto No:
AF0201FR-074K7L
Descripción:
RES SMD 4.7K OHM 1% 1/20W 0201
En stock : 17980
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.010" (0.26mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 4.7 kOhms
Series AF
Power (Watts) 0.05W, 1/20W