AF0805JR-074K7L
YAGEO
Producto No:
AF0805JR-074K7L
Descripción:
RES SMD 4.7K OHM 5% 1/8W 0805
En stock : 3500
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 4.7 kOhms
Series AF
Power (Watts) 0.125W, 1/8W