AF162-JR-07110KL
YAGEO
Producto No:
AF162-JR-07110KL
Descripción:
RES ARRAY 2 RES 110K OHM 0606
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications DDRAM, SDRAM
Number of Resistors 2
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Series AF162
Power Per Element 62.5mW