AF164-FR-0710K5L
YAGEO
Producto No:
AF164-FR-0710K5L
Fabricante:
YAGEO
Descripción:
RES ARRAY 4 RES 10.5K OHM 1206
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications DDRAM, SDRAM
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series AF164
Power Per Element 62.5mW