AIAP-01-152K-T
Abracon LLC
Producto No:
AIAP-01-152K-T
Fabricante:
Abracon LLC
Descripción:
FIXED IND 1.5MH 130MA 13.5OHM TH
En stock : 34167
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 130 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.130" Dia x 0.360" L (3.30mm x 9.14mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 13.5Ohm Max
Inductance 1.5 mH
Series AIAP-01
Type Wirewound
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 760kHz