AIAP-02-123K
Abracon LLC
Producto No:
AIAP-02-123K
Descripción:
FIXED IND 12MH 110MA 29.9 OHM TH
En stock : 3720
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 110 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.252" Dia x 0.551" L (6.40mm x 14.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 29.9Ohm Max
Inductance 12 mH