AIRD-03-1R5M
Abracon LLC
Producto No:
AIRD-03-1R5M
Descripción:
FIXED IND 1.5UH 21A 3 MOHM TH
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 116A
Inductance Frequency - Test 1 Hz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.827" (21.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 21 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.102" Dia (28.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 3mOhm Max
Inductance 1.5 µH