AIUR-08-390K
Abracon LLC
Producto No:
AIUR-08-390K
Descripción:
FIXED IND 39UH 2.7A 73 MOHM TH
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.433" (11.00mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 2.7 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.433" Dia (11.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 73mOhm Max
Inductance 39 µH