AIUR-08-471K
Abracon LLC
Producto No:
AIUR-08-471K
Descripción:
FIXED IND 470UH 780MA 710MOHM TH
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.433" (11.00mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 780 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.433" Dia (11.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 710mOhm Max
Inductance 470 µH