AIUR-09-330M
Abracon LLC
Producto No:
AIUR-09-330M
Descripción:
FIXED IND 33UH 2A 140 MOHM TH
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.256" (6.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 140mOhm Max
Inductance 33 µH