Hogar / Oscillators / AK2HBD1-125.00000T
minImg
AK2HBD1-125.00000T
Abracon LLC
Producto No:
AK2HBD1-125.00000T
Fabricante:
Abracon LLC
Descripción:
XTAL OSC XO 125MHZ 2.5V HCSL
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 30mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ClearClock™ AK2
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output HCSL
Mfr Abracon LLC
Base Resonator Crystal
Frequency 125 MHz