Hogar / Oscillators / AK5PAF1-156.2500T2
minImg
AK5PAF1-156.2500T2
Abracon LLC
Producto No:
AK5PAF1-156.2500T2
Fabricante:
Abracon LLC
Descripción:
XTAL OSC XO 156.25MHZ 3.3V LVPEC
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 50mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ClearClock™ AK5
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Mfr Abracon LLC
Base Resonator Crystal
Frequency 156.25 MHz