Hogar / Oscillators / AMPMEDC-31.2500T3
minImg
AMPMEDC-31.2500T3
Abracon LLC
Producto No:
AMPMEDC-31.2500T3
Fabricante:
Abracon LLC
Descripción:
MEMS OSC XO 31.2500MHZ CMOS SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 1.3mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Discontinued at Digi-Key
Ratings -
Series AMPM
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-VDFN
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.63V
Output CMOS
Mfr Abracon LLC
Base Resonator MEMS
Frequency 31.25 MHz