Hogar / Oscillators / AMPMEED-29.4912T3
minImg
AMPMEED-29.4912T3
Abracon LLC
Producto No:
AMPMEED-29.4912T3
Descripción:
MEMS OSC XO 29.4912MHZ CMOS SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 160µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 1.3mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 4-VDFN
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.63V
Base Resonator MEMS
Frequency 29.4912 MHz