Hogar / Oscillators / AOC2522AVAGC-12.8000
minImg
AOC2522AVAGC-12.8000
Abracon LLC
Producto No:
AOC2522AVAGC-12.8000
Fabricante:
Abracon LLC
Descripción:
XTAL OSC OCXO 12.8MHZ CMOS
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.520" (13.20mm)
Frequency Stability ±30ppb
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.000" L x 0.866" W (25.40mm x 22.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series AOC2522A
Function -
Type VCOCXO
Package / Case 5-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr Abracon LLC
Base Resonator Crystal
Frequency 12.8 MHz