Hogar / Oscillators / AOCJY-20.000MHZ
minImg
AOCJY-20.000MHZ
Abracon LLC
Producto No:
AOCJY-20.000MHZ
Descripción:
XTAL OSC VCOCXO 20.0000MHZ CMOS
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.500" (12.70mm)
Frequency Stability ±5ppb
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.000" L x 0.866" W (25.40mm x 22.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series AOCJY
Function Standby (Power Down)
Type VCOCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead, 5 Leads
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr Abracon LLC
Base Resonator Crystal
Frequency 20 MHz