Hogar / Oscillators / AOCJY2-13.000MHZ
minImg
AOCJY2-13.000MHZ
Abracon LLC
Producto No:
AOCJY2-13.000MHZ
Descripción:
XTAL OSC VCOCXO 13.0000MHZ CMOS
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.453" (11.50mm)
Frequency Stability ±5ppb
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.827" L x 0.827" W (21.00mm x 21.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series AOCJY2
Function -
Type VCOCXO
Package / Case 6-DIP (0.600", 15.24mm), 5 Leads
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr Abracon LLC
Base Resonator Crystal
Frequency 13 MHz