Hogar / RF Antennas / APAE915R2540ABDB1-T
minImg
APAE915R2540ABDB1-T
Abracon LLC
Producto No:
APAE915R2540ABDB1-T
Fabricante:
Abracon LLC
Descripción:
RF ANT 915MHZ CER PATCH PIN ADH
En stock : 1046
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Frequency Range 915MHz ~ 929MHz
Applications GPS
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination Pin
Mounting Type Adhesive
Height (Max) 0.181" (4.60mm)
Product Status Active
RF Family/Standard Navigation
VSWR 1.5
Series APAE
Antenna Type Ceramic Patch
Frequency (Center/Band) 915MHz
Mfr Abracon LLC
Features -
Return Loss -
Package Tray
Gain 4.5dBic
Frequency Group UHF (300MHz ~ 1GHz)