APC2507-7R0L-RC
Allied Components International
Producto No:
APC2507-7R0L-RC
Paquete:
Axial
Descripción:
7.0uh +/-15% Axial Power Choke
En stock : 5
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -35°C ~ 110°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 1 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.276" Dia (7.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 980mOhm Max
Inductance 7 µH
Series APC2507
Type -
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 79MHz