Hogar / Fixed Inductors / APC45-270K-RC-TR
minImg
APC45-270K-RC-TR
Allied Components International
Producto No:
APC45-270K-RC-TR
Paquete:
Axial
Descripción:
27UH 10% AXIAL LEADED PWR CHOKE
En stock : 18
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Inductance Frequency - Test 28 kHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.453" Dia x 0.938" L (11.51mm x 23.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Ratings -
Inductance 27 µH