Hogar / Oscillators / ASTMHTFL-14.7456MHZ-AJ-E-T
minImg
ASTMHTFL-14.7456MHZ-AJ-E-T
Abracon LLC
Producto No:
ASTMHTFL-14.7456MHZ-AJ-E-T
Fabricante:
Abracon LLC
Descripción:
MEMS OSC XO 14.7456MHZ LVCMOS
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series ASTMHT
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.25V ~ 3.63V
Output LVCMOS
Mfr Abracon LLC
Base Resonator MEMS
Frequency 14.7456 MHz