Hogar / Oscillators / ASTMUPCFL-33-48.000MHZ-EJ-E-T
minImg
ASTMUPCFL-33-48.000MHZ-EJ-E-T
Abracon LLC
Producto No:
ASTMUPCFL-33-48.000MHZ-EJ-E-T
Fabricante:
Abracon LLC
Descripción:
MEMS OSC XO 48.0000MHZ LVCMOS
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 31mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 36mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series ASTMUPC
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVCMOS
Mfr Abracon LLC
Base Resonator MEMS
Frequency 48 MHz