Hogar / Oscillators / ASTMUPCV-33-25.000MHZ-EJ-E-T
minImg
ASTMUPCV-33-25.000MHZ-EJ-E-T
Abracon LLC
Producto No:
ASTMUPCV-33-25.000MHZ-EJ-E-T
Descripción:
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 31mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 36mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator MEMS
Frequency 25 MHz