Hogar / Oscillators / ASTMUPLDFL-312.500MHZ-LY-E
minImg
ASTMUPLDFL-312.500MHZ-LY-E
Abracon LLC
Producto No:
ASTMUPLDFL-312.500MHZ-LY-E
Fabricante:
Abracon LLC
Descripción:
MEMS OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 35mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±10ppm
Current - Supply (Max) 55mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series ASTMUPLD
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.25V ~ 3.63V
Output LVDS
Mfr Abracon LLC
Base Resonator MEMS
Frequency 312.5 MHz