Hogar / Oscillators / ASV-48.000MHZ-EJ-T
minImg
ASV-48.000MHZ-EJ-T
Abracon LLC
Producto No:
ASV-48.000MHZ-EJ-T
Fabricante:
Abracon LLC
Descripción:
XTAL OSC XO 48.0000MHZ HCMOS SMD
En stock : 22314
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.200" W (7.00mm x 5.08mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ASV
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS
Mfr Abracon LLC
Base Resonator Crystal
Frequency 48 MHz