Hogar / Oscillators / ASVMPLV-200.000MHZ-LR-T
minImg
ASVMPLV-200.000MHZ-LR-T
Abracon LLC
Producto No:
ASVMPLV-200.000MHZ-LR-T
Fabricante:
Abracon LLC
Descripción:
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 22mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability -
Current - Supply (Max) 32mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ASVMP, Pure Silicon™
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Voltage - Supply 2.25V ~ 3.6V
Output LVDS
Mfr Abracon LLC
Base Resonator MEMS
Frequency 200 MHz