Advanced Thermal Solutions Inc.
Producto No:
ATS-01A-39-C2-R0
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
HEATSINK 57.9X60.96X5.84MM T766
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$9.405
$9.405
10
$9.15325
$91.5325
25
$8.645
$216.125
50
$8.13656
$406.828
100
$7.628025
$762.8025
250
$7.11949
$1779.8725
500
$6.610955
$3305.4775
1000
$6.483826
$6483.826
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.230" (5.84mm) |
| Series | pushPIN™ |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 18.94°C/W @ 100 LFM |
| Type | Top Mount |
| Length | 2.280" (57.90mm) |
| Mfr | Advanced Thermal Solutions Inc. |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Blue Anodized |
| Package | Bulk |
| Attachment Method | Push Pin |
| Width | 2.400" (60.96mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Base Product Number | ATS-01A |